Oğuzkaan Koleji

BİLGİYE AÇILAN DİJİTAL KAPI: YOUR LEARNING PLACE 

OĞUZKAAN KOLEJİ Yabancı Diller Bölümü olarak, öğrencilerimize okuma alışkanlığı kazandırmak, kelime öğrenimini arttırmak ve öğrendikleri dilbilgisi konularını tekrar etmelerini sağlamak için Your Learning Place dijital kütüphane ve aktivite platformunu sunuyoruz.

Your Learning Place, öğrencilerimizin okuma kabiliyetini geliştirici özellikte, ilgi çekici interaktif içerikli kitaplar ve dilbilgisi konularına yardımcı aktiviteler içerir.

Kütüphane içindeki kitaplar öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerimize atanabildiği gibi, öğrenci kendi okumak istediği kitapları da kütüphaneden seçip okuyabilir. Öğrencilerimiz, seslendirme seçeneğiyle kitabın tamamını ya da istediği bölümünü dinleyebilir. Öğrencilerimizin okuduğu kitaplar ve tamamladıkları testlerin sonuçları öğretmenlerimize raporlanır.

Your Learning Place, sunduğu eğitici BBC videoları ve binlerce dijital kitaplarla (e-Reader) öğrencilerimizi sosyo-kültürel açıdan geliştirirken kelime dağarcıklarını zenginleştirmeleri konusunda büyük katkı sağlamaktadır.

 SİSTEME ERİŞİM

Öğrencilerimiz www.yourlearningplace.com adresinden, kullanıcı adı ve şifreleriyle yönergeleri izleyerek sisteme giriş yapabilirler.

Telefona ya da tablete yükleyebileceğiniz mLibro uygulamasıyla, cihazınıza indirdiğiniz kitaplara ve öğretmen tarafından atanan ödevlere offline olarak da ulaşabilirsiniz. Program online/offline tüm cihazlarda kullanılabilmektedir.

Sistemle ilgili yaşadığınız tüm sorunlar için çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

 

 

DİJİTAL ÇÖZÜM MERKEZİ

MÜŞTERİ HİZMETLERİ HAFTA İÇİ HAFTA SONU
17 EYLÜL-18 KASIM ARASI 09:00 – 21:00 13:00 – 21:00
18 KASIM SONRASI 09:00 – 18:00
0850 550 50 90 support@eltturkey.com www.yourlearningplace.com