Oğuzkaan Koleji
START:487
22 Kasım 2023

FOOD BOX-ANAOKULU KÜÇÜK YAŞ ETKİNLİĞİ

Anaokulu öğrencilerimiz İngilizce dersinde sağlıklı ve sağlıksız yiyecekleri ayırt etmeyi öğrendiler. Bu eğlenceli aktivite ile İngilizce dersinde öğrenmiş oldukları kalıpları tekrar ederek , kalıcı öğrenme sağladılar.

08 Kasım 2023

ANAOKUL ETKİNLİĞİMİZ FRUITS AND VEGETABLES

Anaokulu öğrencilerimiz İngilizce dersinde meyveleri ve sebzeleri sınıflandırmayı öğrendiler ve -Fruits and Vegetables-etkinliği ile bu konuyu pekiştirdiler.

 

06 Kasım 2023

10 KASIM ATATÜRK?Ü ANMA GÜNÜ-ANAOKULU

Anaokulu öğrencilerimiz İngilizce dersinde yaptıkları çalışmalarla Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk?ü sevgi, saygı ve minnetle andılar.

 

06 Kasım 2023

BAŞAKŞEHİR İTFAİYE EĞİTİM PARKI ZİYARETİ

Oğuzkaan Koleji Bahçelievler Anaokulu olarak, Başakşehir İtfaiye Eğitim Parkına ziyarette bulunduk. Yangınlarda müdahele için kullanılan ekipmanlar, yangına sebep olan nedenler ve hangi numaranın aranması gerektiği hakkında bilgiler edindik. Küçük itfaiye arabasına bindik ve bir yangın söndürdük. Bizimle bugün ilgilenen ve harika vakit geçirmemizi sağlayan itfaiye ekibine çok teşekkür ederiz.

02 Kasım 2023

TIMES OF THE DAY BOXES-ANAOKULU BÜYÜK GRUP

Anaokulu öğrencilerimiz İngilizce dersinde Times of the Day Boxes etkinliği ile gündüz
yapılan ve akşam yapılan aktivitelerin ayrımını yapmayı öğrendiler.

02 Kasım 2023

FOOD BOWLING-ANAOKULU KÜÇÜK YAŞ ETKİNLİĞİ

Anaokulu öğrencilerimiz İngilizce dersinde sevdikleri ve sevmedikleri yiyecekleri ifade etmeyi öğrendiler ve ?Food Bowling? etkinliği ile bu konuyu pekiştirdiler.

01 Kasım 2023

UNIT 2 PROJECT- ANAOKULU BÜYÜK GRUP

Anaokulu öğrencilerimiz İngilizce dersinde Unit 2 Project etkinliği ile ikinci ünitede öğrendikleri kelime gruplarını ve konuları tekrar ettiler.

 

27 Ekim 2023

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Oğuzkaan Koleji Bahçelievler anaokulu olarak, Türk ulusunun en büyük kazanımını olan Cumhuriyetimizin 100. yılına tanıklık etmenin gururunu yaşıyor ve çoşku ile kutluyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.

25 Ekim 2023

ANAOKULU SCHOOL RULES CHART ETKİNLİĞİ

Anaokulu öğrencilerimiz İngilizce dersinde okul kurallarını öğrendiler ve School Rules Chart etkinliği ile kendi sınıflarının kurallarını belirlediler.

25 Ekim 2023

ANAOKULU TIMES OF THE DAY ETKİNLİĞİ

Anaokulu öğrencilerimiz İngilizce dersinde Times of the Day Chart etkinliği ile günün bölümlerini öğrendiler.

20 Ekim 2023

TIME BOMB

Öğrencilerimiz bu hafta İngilizce dersinde Time Bomb ve An Interview etkinliklerini gerçekleştirdiler , konuşma pratiği yaparak hem öğrendikleri konuları pekiştirdiler hem de eğlenceli vakit geçirdiler.

19 Ekim 2023

SPIN THE BOTTLE

Anaokul öğrencilerimizbu hafta İngilizce derslerinde yeni öğrendikleri kelimeleri kullanmak amaçlı eğlenceli bir oyun oynadılar. Her bir öğrenci sırayla şişeyi çevirerek cümle kurdu. Böylelikler hem eğlendiler hem de kalıcı öğrenmeyi gerçekleştirmiş oldular.

18 Ekim 2023

SHAPE MONSTER

Öğrencilerimiz bu hafta İngilizce dersinde Shape Monsters etkinliğini gerçekleştirdiler ve öğrendikleri şekiller, sayılar ve renkler konularını pekiştirdiler ve derste eğlenceli vakit geçirdiler.


17 Ekim 2023

A RAINY DAY

Öğrencilerimiz bu hafta İngilizce dersinde A Rainy Day ve Unit 1 Project etkinliklerini gerçekleştirdiler ve 1. ünitede öğrendikleri konuları tekrar ettiler.