Oğuzkaan Koleji

OKULUM TEMİZ BELGESİ

  • Temiz Okul Belgemizi Aldık" Türk Standartları Enstitüsü denetçileri tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu, okulumuz "Okulum Temiz Beglesi" almaya hak kazanmıştır. Böylelikle, okulumuzun Covid-19 salgını sürecinde her türlü hijyen standardını sağladığı ve Covid-19'a karşı her türlü önlemi aldığı tescillenmiştir.

BAKIRKÖY İLÇE DART TURNUVASI

  • Bakırköy ilçesinden düzenlenen Dart Turnuvası'nda okulumuz öğrencilerinden Caner AK ilçe 2. olmuştur.Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

BAKIRKÖY İLÇE BASKETBOL KISA VİDEO YARIŞMASI

  • Okulumuz öğrencilerinden Faruk Rıza CENGER Bakırköy ilçesinde düzenlenen Basketbol Kısa Video Yarışmasında ilçe 3. olmuştur. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YEŞİLAY HAFTASI

  • Bağımlılık mücadele çalışmaları kapsamında 1-7 Mart Yeşilay Haftası'nda öğrencilerimize online ortamında bağımlılık alanlarına dair temel bilgilendirme yapılmıştır.

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ

  • Dur Yolcu! Bilmeden gelip bastığın bu toprak bir devrin battığı yerdir. Çanakkale Zaferi'nin 106. yılında online olarak öğrencilerimizle birlikte etkinliğimizi gerçekleştirdik. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi Saygı ve Şükranla Anıyoruz.