Oğuzkaan Koleji
START:491
30 Kasım 2023

1. SINIFLAR KASIM AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

1. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Hayat Bilgisi dersi ile ilişkilendirilmiş 'hayvanlar' konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

30 Kasım 2023

2. SINIFLAR KASIM AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

2. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Görsel Sanatlar dersi ile ilişkilendirilmiş 'ara renkler ve ana renkler' konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

30 Kasım 2023

3. SINIFLAR KASIM AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

3. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Hayat Bilgisi dersi ile ilişkilendirilmiş 'geçmişte ve günümüzde yaşam' konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

30 Kasım 2023

4. SINIFLAR KASIM AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

4. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Türkçe dersi ile ilişkilendirilmiş 'şiir bilgisi' konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini tamamladılar.

30 Kasım 2023

AN ANIMAL BOOKLET

2. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde en sevdikleri hayvanla ilgili hazırlamış oldukları kitapçıklarını sundular.


10 Kasım 2023

10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ

İlkokul öğrencilerimiz İngilizce dersinde yaptıkları çalışmalarla Cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü sevgi, saygı ve minnetle andılar.

09 Kasım 2023

MY DREAM COUNTRY

4. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde hayallerindeki ülkeyi anlattıkları projelerini sınıf içerisinde sundular. 

03 Kasım 2023

COLOUR MIX

2. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde ana renkler ve ara renkler konulu hazırlamış oldukları grup çalışmalarını sundular.

03 Kasım 2023

MAKE A MIXTURE BOOK

3. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde sevdikleri bir karışımı anlattıkları projelerini sınıf içerisinde sundular.

03 Kasım 2023

A SOCK PUPPET

1. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde öğrendikleri vücudun bölümleri konusunu pekiştirmek için hazırladıkları projelerini sınıf içerisinde sundular.

25 Ekim 2023

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI

İlkokul öğrencilerimiz İngilizce dersinde yaptıkları çalışmalarla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladılar.

13 Ekim 2023

3. SINIFLAR EKİM AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

3. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Hayat Bilgisi dersi ile ilişkilendirilmiş hayvanlar ve yaşam alanları konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

13 Ekim 2023

4. SINIFLAR EKİM AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

4. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Türkçe dersi ile ilişkilendirilmiş 5N1K soruları konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

11 Ekim 2023

1. SINIFLAR EKİM AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

1. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Hayat Bilgisi dersi ile ilişkilendirilmiş okul eşyalarını tanıyorum konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

11 Ekim 2023

2. SINIFLAR EKİM AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

2. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Hayat Bilgisi ile ilişkilendirilmiş hisler ve duygular konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

05 Ekim 2023

MAKE AN ANIMAL PICTURE CARD

3. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde hayvanlar ve yaşam alanları konulu grup projelerini sınıf içerisinde sundular.

02 Ekim 2023

A FAMILY AND FRIENDS COLLAGE

2. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde aileleri ve arkadaşlarıyla ilgili hazırlamış oldukları grup çalışmalarını sundular.

29 Eylül 2023

SCHOOL OBJECTS

1. sınıf öğrencilerimizle İngilizce dersinde School Objects isimli etkinliğimizi gerçekleştirdik.

22 Eylül 2023

2. SINIFLAR EYLÜL AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

2. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Türkçe dersi ile ilişkilendirilmiş sıfatlar konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

22 Eylül 2023

3. SINIFLAR EYLÜL AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

3. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Hayat Bilgisi dersi ile ilişkilendirilmiş hayvanlar ve yaşam alanları konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

22 Eylül 2023

4. SINIFLAR EYLÜL AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

4. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Türkçe dersi ile ilişkilendirilmiş sözcük türleri konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

21 Eylül 2023

IEC ESOL & TOEFL SERTİFİKA TÖRENİ FOTOĞRAFLARI

İlkokul öğrencilerimiz IEC ESOL sınavı ve ortaokul öğrencilerimiz TOEFL sınavı sertifikalarını törenle aldılar. Birer dünya vatandaşı olma yolundaki bu adımlarını kutlar, başarılarının devamını dileriz.

18 Eylül 2023

1. SINIFLAR EYLÜL AYI DİSİPLİNLER ARASI ÇALIŞMASI

1. sınıf öğrencilerimiz İngilizce dersinde, Matematik dersi ile ilişkilendirilmiş 1den 10a kadar sayılar konulu disiplinler arası çalışma etkinliğini gerçekleştirdiler.

15 Eylül 2023

NUMBERS

1. sınıf öğrencilerimizle İngilizce dersinde Numbers  isimli etkinliğimizi gerçekleştirdik.

12 Eylül 2023

WELCOME BACK TO SCHOOL

1. sınıf öğrencilerimizle İngilizce dersinde okula geri dönüş haftası kapsamında Welcome ve Toy Game isimli etkinliklerimizi gerçekleştirdik.